Projects Stats (8.x-1.11) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Table
eo: Tabelo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ
