Projects Stats (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས
