Projects Stats (8.x-1.12) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Table
eu: Taula

en: Created date
eu: Sortze data

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Display type
eu: Bistaratu mota
