Projects Stats (8.x-1.12) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
