Projects Stats (8.x-1.13) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: n/a
az: yox

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Display type
az: Ekran növü
