Projects Stats (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: n/a
cs: není

en: Table
cs: Tabulka

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Web services
cs: Webové služby

en: Display type
cs: Typ zobrazení
