Projects Stats (8.x-1.13) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Table
my: ဇယား
