Projects Stats (8.x-1.13) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: n/a
vi: không có

en: Table
vi: Bảng

en: Downloads
vi: Tải về

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
