Projects Stats (8.x-1.14) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Display type
bs: Tip prikaza
