Projects Stats (8.x-1.15) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Download count
ca: Compte de descàrregues

en: n/a
ca: n/d

en: Last modified date
ca: Data d'última modificació

en: Table
ca: Taula

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Web services
ca: Serveis web

en: Display type
ca: Tipus de visualització
