Projects Stats (8.x-1.16) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: n/a
el: δ/υ

en: Table
el: Πίνακας

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Usage
el: Χρήση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
