Projects Stats (8.x-1.16) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: n/a
fi: ei mitään

en: Table
fi: Taulukko

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Usage
fi: Käyttö

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi
