Projects Stats (8.x-1.18) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Table
bg: Таблица

en: Web services
bg: Уеб услуги
