Projects Stats (8.x-1.18) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: n/a
ml: ശൂന്യം
