Projects Stats (8.x-1.18) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Table
ne: तालिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
