Projects Stats (8.x-1.18) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Table
tr: Tablo

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Usage
tr: Kullanım

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Display type
tr: Gösterim türü
