Projects Stats (8.x-1.19) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Table
af: Tabel
