Projects Stats (8.x-1.19) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: List
de: Liste

en: Description
de: Beschreibung

en: Download count
de: Anzahl der Downloads

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Last modified date
de: Letztes Änderungsdatum

en: 5 days
de: 5 Tage

en: 10 days
de: 10 Tage

en: Table
de: Tabelle

en: Sort by
de: Sortierung

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: No sort
de: Keine Sortierung

en: Additional columns
de: Weitere Spalten

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: Usage
de: Verwendung

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: 24 hours
de: 24 Stunden

en: Web services
de: Web-Dienste

en: 2 days
de: 2 Tage

en: 7 days
de: 7 Tage

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: No cache
de: Kein Cache
