Projects Stats (8.x-1.19) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
