Projects Stats (8.x-1.19) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Download count
ru: Счётчик скачиваний

en: n/a
ru: н/д

en: Table
ru: Таблица

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: No sort
ru: Не сортировать

en: Additional columns
ru: Дополнительные столбцы

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: Usage
ru: Использование

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: Web services
ru: Веб-службы

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Display type
ru: Тип отображения

en: 14 days
ru: 14 дней
