Projects Stats (8.x-1.21) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
