Projects Stats (8.x-1.21) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
