Projects Stats (8.x-1.21) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
