Projects Stats (8.x-1.21) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
