Projects Stats (8.x-1.21) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: n/a
lv: n/p

en: 5 days
lv: 5 dienas

en: 10 days
lv: 10 dienas

en: Table
lv: Tabula

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Web services
lv: Web servisi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
