Projects Stats (8.x-1.21) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை
