Projects Stats (8.x-1.22) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: n/a
ast: n/d

en: Table
ast: Tabla
