Projects Stats (8.x-1.22) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: n/a
be: [няма]

en: Table
be: Табліца

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Display type
be: Тып паказу
