Projects Stats (8.x-1.22) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: n/a
he: -ללא-

en: Table
he: טבלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Usage
he: שימוש

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Display type
he: סוג תצוגה
