Projects Stats (8.x-1.22) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: n/a
kk: жоқ

en: Table
kk: Кесте
