Projects Stats (8.x-1.22) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Web services
nn: Nettjenester
