Projects Stats (8.x-1.22) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: n/a
pl: n.d.

en: Last modified date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: 5 days
pl: 5 dni

en: Table
pl: Tabela

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: No sort
pl: Brak sortowania

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Usage
pl: Użycie

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Web services
pl: Usługi web

en: 2 days
pl: 2 dni

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: 14 days
pl: 14 dni
