Projects Stats (8.x-1.22) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Table
ro: Tabel

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Usage
ro: Utilizare

en: Web services
ro: Servicii web

en: Display type
ro: Tipul de afișare
