Projects Stats (8.x-1.22) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: n/a
sl: n/d

en: Table
sl: Tabela

en: Web services
sl: Spletne storitve
