Projects Stats (8.x-1.22) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Table
sq: Tabela

en: Web services
sq: Shërbimet web
