Projects Stats (8.x-1.22) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Download count
uk: Лічильник завантажень

en: n/a
uk: н/д

en: Last modified date
uk: Дата останньої зміни

en: 5 days
uk: 5 днів

en: 10 days
uk: 10 днів

en: Table
uk: Таблиця

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: Usage
uk: Використання

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Web services
uk: Вебслужба

en: 2 days
uk: 2 дні

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Downloads:
uk: Звантаження:

en: 14 days
uk: 14 днів

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука
