Projects Stats (8.x-1.22) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
