Projects Stats (8.x-1.23) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Table
ar: جدول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Display type
ar: نوع العرض
