Projects Stats (8.x-1.23) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: n/a
et: puudub

en: 5 days
et: 5 päeva

en: 10 days
et: 10 päeva

en: Table
et: Tabel

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Display type
et: Kuva tüüp
