Projects Stats (8.x-1.23) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Download count
fa: شمارش کردن دانلود

en: n/a
fa: هیچ

en: Table
fa: جدول

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Usage
fa: کاربرد

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Display type
fa: نوع نمایش
