Projects Stats (8.x-1.23) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Download count
gl: Contadar de descargas

en: n/a
gl: n/d

en: Table
gl: Táboa

en: Downloads
gl: Descargas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Usage
gl: Uso

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Web services
gl: Servizos web

en: Display type
gl: Tipo de vista
