Projects Stats (8.x-1.23) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: n/a
it: n/d

en: Table
it: Tabella

en: Downloads
it: Download

en: Sort by
it: Ordina per

en: Created date
it: Data creazione

en: Usage
it: Utilizzo

en: Web services
it: Web service

en: Display type
it: Tipo di display
