Projects Stats (8.x-1.23) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: n/a
ku: نییە

en: Table
ku: خشتە
