Projects Stats (8.x-1.23) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر
