Projects Stats (8.x-1.23) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: n/a
sr: нема

en: Sort by
sr: Сортирај по
