Projects Stats (8.x-1.23) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Download count
sv: Antal nedladdningar

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Table
sv: Tabell

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: Usage
sv: Användning

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Display type
sv: Typ av visning
