Projects Stats (8.x-1.23) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Table
te: పట్టిక
