Projects Stats (8.x-1.24) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Table
bn: টেবিল

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
