Projects Stats (8.x-1.24) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: n/a
hu: n. a.

en: 5 days
hu: 5 nap

en: 10 days
hu: 10 nap

en: Table
hu: Táblázat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: No sort
hu: Rendezés nélkül

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa
