Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: Provider
ro: Furnizor

en: Node count
ro: Contor noduri

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
